1 Kasım 2009 Pazar

Hoşgeldin Meleğim
Senin geleceğini soğuk bir pazar günü 25 OCAK 2009 da öğrendik...ilk günlerden itibaren senin için bir blog tutma niyetim olsa da seni beklerken bunu gerçekleştirme şansım olmadı... sebebi senin beni rahatsız etmen değil bilakis çok rahat bir hamilelik geçirdim. Sanırım biraz tembellik etmek istedim...


Şimdi aramızdasın ve biz çok mutluyuz... hayatımıza anlam, gözlerimize ışıltı kattın... hoşgeldin zuzum... hoşgeldin tarçınlı kurabiyem...

4 yorum:

 1. Merhaba :)
  Tarçınlı Kurabiyenizin sayfasına şöyle bir bakayım dedim ama sayfaları nasıl geçmişim de ilk yazıya kadar gelmişim fark etmedim :)
  Çok güzel anlatmışsınız yazmışsınız kurabiyenizi :) Bir kitap delisi olarak, kitap bloğunuzu bu kadar derin incelememiştim doğrusu :) Bayıldım bu bloğa.
  Tarçınlı Kurabiye çooook tatlı Allah hayırlı ömürler versin ona mutlu huzurlu günler yaşasın hep :)

  YanıtlaSil
 2. Sevgili Zeynep çok mutlu oldum... kızıma bir anı olarak başladım bu yolculuğa ama fanlarımız oldu bu süre içinde... bu güzel dilekler ve dualar için ne kadar teşekkür etsem az. Amin cümlemize inşallah. Bundan sonra hep bekleriz sevgiler :))

  YanıtlaSil
 3. Defter gibi, tam bir anı defteri olmuş çok güzel :)
  Ben kurabiyeye bayılırım ve görmediğim yemediğim kurabiye çeşidi yoktur diye düşünürdüm ama yanılmışım meğer ben böyle tatlı bir Tarçınlı Kurabiye görmediiim :)
  Evet geleceğim hep :)

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkürler bu soğuk günde içim ısındı ne güzel sözler bunlar gönülden sevgiler :))

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...