15 Haziran 2010 Salı

Almina'nın Diş BuğdayıAlmina'nın iki dişini de anneler gününde fark etmiştik. Geçen pazar hazırlandığımız Diş Buğdayı Partimizi gerçekleştirdik. Börekler, salatalar, kurabiyeler yapıldı (Anneme ve ablalarıma teşekkür ederim). Hoşgör'e dişli pastamızı ve diş şeklinde kurabiyemizi yaptırdım. Buradan tekrar Senem Hanım ve Hoşgör ekibine çok teşekkür ederim. Tahminimden bile güzeldi hem pastamız hem kurabiyelerimiz.

Yaklaşık 16 kişi kadardık, gelen dost ve akrabalarımıza teşekkürler. Bir sürü hediye geldi. Almina'nın bir sürü kıyafeti oldu. (maalesef fotoğraf çekmeyi unuttum.) Arkadaşım Ece çok güzel bir fotoğraf albümü almış. Herşey çok güzel geçti, ancak hava çok boğucuydu. Almina'nın üzerine bir kaç kez değiştirmek zorunda kaldım.

Tatlı bebeğim diğer dişlerini de sağlıkla çıkar seni çok seviyoruz.

4 yorum:

 1. tatlım bloğunda senin gibi çok tatlı bende ecenurda seni çooook seviyoruz dilek teyzen

  YanıtlaSil
 2. o pasta ile kurabiyeler ne öyle süperler Almina'nın dişi kutlu olsun nice dişlere...doğumgünü pastasını merak ediyorum şahsen...

  YanıtlaSil
 3. Diş Buğdayı hazırlıkları aşamasında herkes aman ne gerek var, eskidenmiş o adetler, abartmaya gerek yok gibilerinden laflar eder.
  Halbuki bakın yılllar sonra(2 yıl bile olsa) dönüp baktığınızda sizi gülümsetip güzel anıları canlandırabiliyorsa bu gelenek, yavrunuzun dişlerinin çıkmasını kutlamak için masrafa da emeğe de değmez mi..
  Siz de görünce kendiminkini de okudum, kızımın diş buğdayının üstünden bile neredeyse 10 ay geçmiş..

  Bu da bizim Diş Buğdayımızdan Anılarımız:
  http://www.ceylinolmez.com/index.php/ariv/126-melek.html

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...