28 Temmuz 2011 Perşembe

Yazın Hasta Olmak

Yazın kuzuların hasta olması ne fena. Hava zaten sıcak bir de ateşi çıkınca çok zor oluyor. Evet benim kurabiyem de dün hastalandı. Son günlerde yaygın olan Rota Virüsü sanmıştım ama şükür ki ishal yoktu. Ateş ve kusma şikayeti ile doktora gittik. Doktorumuz boğazda iltihaplanma olduğunu, onu rahatsız ettiği için kustuğunu söyledi. Ateşi de yükselmişti. Yazdığı ilaçları aldık ve eve döndük o kadar keyifsizdi ki sürekli bir şeyler anlatan kuzum konuşmuyor uyumak istiyordu. Uyudu uyandı çorba içti sonra yine uyudu uyandı bu sefer yemek yedi. Akşam biraz daha iyi olduk. Allah tüm hasta bebeklere şifa versin onların iyi olması annelerin çok çok iyi olması için yeterli.

12 yorum:

 1. geçmiş olsun kurabiye :( iyileş bir an evvel de üzme bizi.

  YanıtlaSil
 2. Çok çok geçmiş olsun. Tatlı prenses bir an önce iyileşsin. Bu sıcakta ateşlenmek kim bilir ne kadar yormuştur onu

  YanıtlaSil
 3. geçmiş olsun.. inşallah çarçabuk toparlar. canım yaa kıyamam. ben de neden yazmıyor diyordum. mesaj atacaktım bişey mi oldu diye. tekrar Allah şifa versin

  YanıtlaSil
 4. Çok teşekkür ederim hepinize... Çok şükür ateşimiz geçti keyfimiz yerinde ama ilaçlara devam Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 5. cok gecmis olsun, aynen Ayaz da hasta, onun sadece atesi var ve dedikleri gibi 3 gun surecek sanirim.. boyle mahsun mahsun bakmiyorlar mi dayanamiyor yuregim..

  YanıtlaSil
 6. Çok geçmiş olsun :(( katılıyorum gerçekten yürek dayanmıyor

  YanıtlaSil
 7. Allah şifa versin, geçmiş olsun.

  YanıtlaSil
 8. Geçmiş olsun. İnşalah toparlar en kısa zamanda.

  YanıtlaSil
 9. 3 gündür bizde aynı şekilde hastayız. Ateş yok çok şükür ama kusma ve ishal kafamı acayip bozdu... bakalım tahlil yaptıracağız ne çıkacak. Bide üstüne bugün bende de aynı belirtilen. Mahvolduk valla yaaaa... allah beterinden korusun ama hasta bebekler insanın ömüründen götürüyor. hepimize sabır ve saglık.

  YanıtlaSil
 10. Çok geçmiş olsun :(( hemen iyileşin

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...