5 Haziran 2012 Salı

Meraklı Minik - NisanMayıs ayında biraz gezip tozunca bazı postlar hazirana kaldı. Ne yapalım o da ayrı bir aktivite oluyor bizim için :) Meraklı Minik Nisan konusu Leylekler idi. Biz de bol bol leylekleri inceledik, oyunlarını oynadık, kartlarını eşleştirdik ve mayıs ayı konumuza uygun kurbağa ve yavrularını da inceledik. Meraklı Minik'te en sevdiğim bölüm "Haydi Mutfağa" henüz bu tarifleri uygulayamadık ama çok istiyorum yapmak.   
9 yorum:

 1. Bizde morpa yayınlarını takip ediyoruz ama birkaç blogda meraklı miniği görünce çok hoşuma gitti. Daha çok oyuna dönük. Alminayada kocaman bir maşallah. Tam bir meraklı minik:))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. :) teşekkürler Meraklı Minik gerçekten çok güzel bir dergi
   Sevgiler

   Sil
 2. meraklı minik dergisini çok kişiden duydum. bu ay alıp akif in begenisine sunmak isityorum sanırım aboneliklede oluyormuş.
  Alminaya maşallah hep pür dikkat:)))

  bu arada haziran ayı aktivite konusu banyo ile ilgili aktivite printable gibi... şeyler bekliyoruz 4 gözle.
  banyo için ördekler gemiler aldım.rehber sizsiniz ya bekliyoruz.:)))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. toparlayayım göndereceğim inşallah :))

   Sil
 3. Almina büyümüşte küçülmüş gibi :) ne kadar ciddi ve dikkatı yüksek MAŞALLAH.
  Bende biriktiyorum meraklı minik ve bilim çocuğu şimdilik bir göz gezdirip kaldırıyoruz Ali Kemal malesef hazır değil ama ben hiçbir sayıyı kaçırmak istemiyorum. Umarım zamanla bizde sizin gibi aktivitelere girişiriz ;) Hııı bu arada ayki duyusal havuzumuza bakmanızı dört gözle bekliyoruz :)
  Sevgiler...

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Mutlaka alın zira geriye dönük elde edilemiyor sayılar
   Duyusal havuzunuz çok güzel olmuş bayıldım
   Sevgiler

   Sil
  2. Evet bende bildiğimden sürekli alıyorum. Teşekkür ederim beğenmenize sevindim. Sizin banyo havuzunuzu büyük bir merakla bekliyorum.

   Sil
 4. Biz de bu ay kurbağa yavruları ile ilgili bir kitap okuyorduk. İribaşın resimlerini göstersem de anlatması zor olmuştu. Göztepe Parkı'na yaptığımız bir haftasonu gezisinde parkın içindeki havuzda bir sürü iribaş gördük! Harika bir sürpriz oldu bizim için. gerçi Benim Kontes mi daha çok heyecanlandı, ben mi bilemiyorum :) Aklınızda bulunsun, parka bahçeye giderseniz gözünüz göletlerin içinde olsun, belki bir sürprizle de siz karşılaşırsınız :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Ya aslında görerek öğrenmek çok daha güzel bizim fuar alanında bir gölet var orada mutlaka vardır ama yolumuz düşmedi henüz bir ara gitmeli
   Sevgiler

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...