16 Ekim 2012 Salı

Meraklı Minik: Ekim


Bu ay güzel bir tesadüf yaşadık. Meraklı Minik Ekim ayı konusu olarak Okulu belirlemişti. Her ay ki gibi bu ay da birbirinden güzel aktiviteler vardı. Almina ile büyük bir keyif alarak yaptık hepsini. 

7 yorum:

 1. Bu ay ki meraklı minik bizim içinde çok güzel oldu.Çok keyif aldık.Maşallah meraklı miniği çok seviyor Kızçelerimiz :))

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Evet canım güzel bir tesadüf de oldu bizim için :)

   Sil
 2. Dergi çok güzel gerçekten..
  Kızım biran önce büyüse de ben de alsam onlardan.
  2 yaş için bir dergi var mı, Pepee dergisi dışında :) Abone olabileceğim ya da gidip her ay alabileceğim, eğitici aktivilerin de olduğu bir dergi istiyorum. Sizin bilginiz dahilinde vardır diye düşündüm.
  Sevgiler,
  www.ceylinolmez.com

  YanıtlaSil
 3. Disney'in de +3 yaş için bir okulöncesi dergisi var ama 2 yaş için bildiğim kadarıyla yok. Zaten sanırım gerek de yok siz de gayet güzel aktiviteler sunuyorsunuz :) Sevgiler

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Peki, öyleyse :) Teşekkürler..
   Bloglarda güzel güzel dergileri, aktiviteleri gördükçe biraz sabırsızlanıyorum sanırım :)
   Çocuğa da zamanından önce bir şeyler öğretmek ya da öğretmeye çalışmak da doğru değil herhalde, geçen gün evde makarnayı ipe dizmeye çalıştık mesela, kızım pek başarılı olamadı onda. ip de değildi çünkü kalın bir şey oslun diye düşündüğümden kurdeleye dizdirmeye çalıştım. O da yapamadı. başka şekillerde yine de eğlendi..

   Sil
  2. merhaba 2 yasındaysa evladınz bence bu dergıyı alabılırsınız bızde takıp edıyoruz ve kızım 2 yasında

   Sil
 4. bende ödülünüz var:) sevgilerr

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...