19 Mart 2013 Salı

Puzzle Organizer


Puzzle’ları saklamanın en basit yolunu ben böyle buldum. Puzzle tahtasının arkasına yapıştırdığım sayıyı parçaları koyduğum kilitli torbanın üzerine de yapıştırdım. Böylece raftan aldığımız puzzle’ın numarasına bakıp aynı numaradaki torbayı bulmak ve sonra yapmak oldukça pratik oldu. Biz çok rahat ettik.


7 yorum:

 1. kesinlikle şahane bi fikir.counting cocnuts dada görmüştm.
  DENİZ ya yine gördüm şu puzzle tutucu metali ya deli gibi arıyorum onu..bakmadıgım kipa kalmadı yaff..:((
  dunya kadar puzzle ve bi okadar parçası olunca çare bulmak gerekiyor ..bizim puzzle parçalarının hepsi kocaman bi kutuda tum tahtaları odaya yere koyuyoruz ve kutudan tombala gibi parça seçip o parcnın hangisine ait oldugunu buluyoruz çifte kavrulmuş aktivite oluyor.tavsiye ederim.

  YanıtlaSil
 2. çok iyi fikir valla tuttum bende :)) parçaların arkalarına stick yapıştırıp yerlerine koyuyorum bende, oynayacağı zaman çıkarıp yeniden yapıyor,tahtalarını üst üste saklıyoruz ama bu tahta tutacağı kesinlikle şahaneymiş :)

  YanıtlaSil
 3. Çok güzel bir fikir. Ben de bu parçaya benzer birşey bulursam alayım. Hoşuma gitti. :)

  YanıtlaSil
 4. Çok güzel bir fikir. Benim kızım artık büyüdüğünden kutulu puzzle kullanıyoruz.
  Bu ahşapları da belki kardeşi olur düşüncesiyle strech film ile sarıp kaldırdım :)

  YanıtlaSil
 5. iyi fikir. ben de parçaları poşetlemiştim ama numaralandırmak aklıma gelmemişti. :)) laf aramızda, poşetlemek benim fikrim bile değildi, 12 yaşındaki yeğenimden öğrenmiştim. :)))

  YanıtlaSil
 6. Harika olmuş fazla söze ne hacet bizde özel kutular almıştık onlara koyuyoruz bolum bolum Allah'tan nehir neyin nerde olduğunu artık ezberledi kendi kolaylıkla halledebiliyor :)

  YanıtlaSil
 7. puzzlerınız cok guzel.benımde 21 aylık oglusum var satmayı dusunursenız talıbım

  YanıtlaSil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...