20 Kasım 2014 Perşembe

Katamino

Katamino almak uzun zamandır aklımdaydı. Ama önce tangram almak istiyordum. Gerçi laf aramızda tangramı da çocukluğumdan beri pek sevmem. Elim de almaya gitmiyordu. Sevgili Fatoş ile konuşurken kataminonun daha eğlenceli olduğunu söyledi. Ben de hemen sipariş ettim. Almina ile çok sevdik. Bazen kavga ediyoruz "önce ben koyacağım ben yapacağım" diye :) Dün akşam da katamino gecemizdi. Kesinlikle tavsiye ederiz.
2 yorum:

 1. Merhaba Deniz hanım.Öncelikle yeniden yazmaya başlamanız beni inanamayacağınız kadar mutlu etmişti.sizden öğreneceğim çok şey olduğuna inanıyorum çünkü ama yine beni hayal kırıklığına uğrattıniz;-(bilmiyorum belki kendinize ait önemli nedenleriniz vardır yazmamak için lakin inanın toplumun siz gibi insanlara ihtiyacı var.lütfen yazın devam edin.ve bu inanın ölmeyecek bir eser olacak yıllar boyu insanlar açıp okudukça faydalanacaklar.lütfen çekmeyin kendinizi.sizden öğrenmek istediğimiz çok şey var mesela ilk başta ikinci çocuk olayı nasıl olmalı, dengeler, bakımlar vs. Henüz bizdede bir kardeş falan yok tek olarak yola devam ediyoruz ama yinede öğrenmek istiyoruz.ve daha bir sürü şey öğrenmek istiyoruz sizden.lütfen yazın olur mu?:)
  sevgiler Betül-Bera

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Çok teşekkür ederim maalesef bu sene tez yazmaya çalıştığım için bloga vakit ayırmakta zorlanıyorum ama daha çok yazmaya çalışacağım böyle geri dönüşlere çok memnun oluyorum beni motive ediyor çok teşekkür ederim tekrar

   Sil

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...